Klimatyzacja Chorzów

Montaż i serwis klimatyzacji na terenie Chorzowa

Klimatyzacja w Chorzowie

Szukasz firmy, zajmującej się klimatyzacją w Chorzowie? AIRCLEAN to odpowiedź na Twoje potrzeby! Naszą siedzibę znajdziesz w Chorzowie-Batorym, przy ul. Długiej 1. Działamy jednak nie tylko na terenie Chorzowa – ale też całego Śląska. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Klimatyzacja Chorzów – poznaj ofertę AIRCLEAN

AIRCLEAN to ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu, montażu i serwisowaniu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zapewniamy fachowe doradztwo, indywidualne projekty instalacji oraz oferujemy wiodące urządzenia klimatyzacyjne. Jeśli szukasz firmy oferującej rozwiązania z zakresu klimatyzacji w Chorzowie nasza oferta będzie najlepszym wyborem!

Zapewniamy między innymi:

  • darmową wizję w miejscu, w którym ma być zainstalowana klimatyzacja,
  • projekt klimatyzacji dostosowany do specyfikacji budynku oraz jego przeznaczenia (domy jednorodzinne, mieszkania, biura, hale, hotele, szpitale i inne),
  • montaż instalacji klimatyzacyjnej wykonywany wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników ze stosownymi uprawnieniami,
  • wiodące klimatyzatory takich uznanych marek jak Gree, Hisense czy LG,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji oraz cykliczne przeglądy.

Projektowanie i montaż klimatyzacji w Chorzowie

Zapewniamy kompleksowy montaż klimatyzacji w Chorzowie, Katowicach i na całym Śląsku. Każdą realizację zaczynamy od wizji w miejscu montażu, na której podstawie tworzymy projekt instalacji. Następnie wykonujemy montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej oraz pozostałych elementów klimatyzacji. Wszystkie prace wykonywane są przez doświadczonych instalatorów, posiadających wymagane uprawnienia (m.in. na f-gazy). Po zakończeniu prac przeprowadzamy próbę szczelności, oraz odpowietrzamy układ klimatyzacji oraz napełniamy go czynnikiem chłodzącym. Zapewniamy również szkolenie z zakresu poprawnego użytkowania i konserwacji klimatyzacji.

Cena montażu klimatyzacji przeważnie uzależniona jest m.in. od odległości, jaką instalator musi pokonać ze swojej siedziby do klienta. Jeśli więc chcesz zamontować klimatyzację w Chorzowie, oferta AIRCLEAN będzie optymalnym wyborem – również ze względu na koszty.

Klimatyzacja w Chorzowie – przeglądy i serwis w ofercie AIRCLEAN

Zajmujemy się nie tylko instalacją klimatyzacji – gwarantujemy również jej przeglądy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ramach cyklicznych prac serwisowych kontrolujemy stan wszystkich podzespołów jednostki wewnętrznej i zewnętrznej oraz sprężarki i przewodów spustowych, czyścimy wymiennik zewnętrzny i wewnętrzny, dezynfekujemy całą instalację oraz uzupełniamy ewentualne ubytki czynnika chłodniczego. Wszystkie czynności serwisowe wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta klimatyzatora, co gwarantuje jego długotrwałą i bezpieczną pracę.

Chcesz zamontować klimatyzację, a może szukasz serwisu klimatyzacji w Chorzowie, Katowicach lub innym mieście na Górnym Śląsku? Skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja Chorzów – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego w ogóle warto inwestować w klimatyzację? Główny argument za tym rozwiązaniem to poprawa komfortu pracy i życia. Coraz gorętsze lata dają się we znaki i utrudniają normalne, wydajne funkcjonowanie. Jeśli chcesz zapewnić odpowiednie warunki swoim pracownikom lub zadbać o komfort w domu klimatyzacja to właściwe rozwiązanie! Wbrew pozorom, obecnie nie jest już to kosztowny luksus, a sama instalacja nie jest skomplikowana i zbyt uciążliwa – jeśli powierzysz ją doświadczonym fachowcom! Firma Airclean od lat instaluje klimatyzacje w Chorzowie i okolicach. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu – przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, kompleksowo zajmiemy się jego wdrożeniem, a w razie potrzeby możesz liczyć na naszą pomoc w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pozostałych elementów instalacji.

Wahasz się, czy klimatyzacja to odpowiednie rozwiązanie w przypadku Twojego domu czy biura? Skontaktuj się z nami i umów na darmową wizję w miejscu instalacji. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Szybki kontakt

Potrzebujesz sprawnej wyceny?
Wyślij e-mail lub zadzwoń do nas:
sekretariat@airclean.com.pl
+48 32 307 11 90