Klimatyzacja biura Katowice

Montaż i serwis klimatyzacji w biurach w Katowicach

Klimatyzacja biurowa Katowice

Szukasz firmy, oferującej montaż klimatyzacji biura w Katowicach? Postaw na AIRCLEAN! To, co nas wyróżnia to kompleksowa oferta, szybka realizacja i atrakcyjne ceny. Zadbaj o komfort swoich pracowników – zamów montaż klimatyzacji biurowej już dziś!

Klimatyzacja biurowa Katowice – sprawdź naszą ofertę!

To, co wyróżnia AIRCLEAN to ponad 10-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej – jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która wykona montaż klimatyzacji biurowej w Katowicach, nasza oferta będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Nasza oferta to kompleksowe i indywidualne podejście do każdego projektu klimatyzacji biura – zapewniamy:

 • bezpłatną wizję biura,
 • indywidualny projekt klimatyzacji, dostosowany do Twoich oczekiwań i specyfiki biurowca,
 • szeroki wybór klimatyzatorów topowych producentów,
 • montaż całej instalacji klimatyzacyjnej,
 • przeglądy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Projekt i montaż klimatyzacji biura w Katowicach

Każdą realizację poprzedzamy bezpłatną wizją w biurze – na jej podstawie jesteśmy w stanie przygotować projekt, dostosowany do specyfiki budynku i samej przestrzeni biurowej (biura wydzielone / open space). Nasze projekty wykonywane są z wysoką dbałością o efektywność instalacji – tak, by zapewniała możliwie jak najlepsze chłodzenie przy jak najniższych kosztach eksploatacji.

Dysponujemy ponadto szerokim wyborem wysokiej klasy klimatyzatorów ściennych, kanałowych, przypodłogowych i kasetonowych, dzięki którym jesteśmy w stanie zaprojektować instalację klimatyzacyjną szytą na miarę.

Po stworzeniu indywidualnego projektu przystępujemy do montażu klimatyzacji. Gwarantujemy szybką realizację oraz pełną zgodność z projektem i aktualnie obowiązującymi normami.

Serwis i przeglądy klimatyzacji biurowej – Katowice

Nasza oferta obejmuje również wszelkie czynności serwisowe i cykliczne przeglądy, wymagane przez producentów klimatyzatorów. W ramach naszej oferty możesz skorzystać m.in.:

 • czyszczenia elementów wymiennika zewnętrznego i wewnętrznego oraz przewodów spustowych,
 • dezynfekcji elementów klimatyzacji,
 • uzupełniania czynnika chłodniczego,
  wymiany filtrów,
 • kompleksowej kontroli działania elementów instalacji klimatyzacyjnej, m.in. wentylatorów jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, sprężarki, instalacji elektrycznej, przewodów spustowych.

Klima biura Katowice – dlaczego warto w nią zainwestować?

Jako pracodawca masz obowiązek zapewnić swoim pracownikom optymalną temperaturę w biurze. Ze względu na coraz gorętsze lata w Polsce, spełnienie tego wymogu bez stosowania klimatyzacji jest praktycznie niemożliwe. Klimatyzowane biuro to też zadowoleni i bardziej efektywni pracownicy.

Ponadto, jeśli chcesz zainwestować w klimatyzację biurową w Katowicach, możesz ubiegać się o dotację z ZUS w ramach cyklicznie organizowanych konkursów na projekty poprawiające bezpieczeństwo i higienę pracy. Pomoże Ci to obniżyć koszt montażu klimatyzacji.

Chcesz zamontować klimę biura w Katowicach? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szybki kontakt

Potrzebujesz sprawnej wyceny?
Wyślij e-mail lub zadzwoń do nas:
biuro.airclean@gmail.com
+48 32 307 11 90